Zajímavá technologie

Informační technologie nás o všem informuj, co se kde děje. Informační technologie jsou tady velmi dlouho. Vždyť si to jenom vemte. Posledních třicet let je to všechno jen o informačních technologií. Myslím si, že bez informační technologie by to nebylo ono. Byl by to úplně jiný svět. Nyní si představte, kdyby v tuto hodinu například zmizely všechny informační technologie z tohoto světa. Vemte si to jenom jako příklad naoko. Myslím, že by se hodně lidí divilo, co naše informační technologie dovedou. A jaké by to bylo, kdyby vážně ihned zmizeli. Neměli byste počítač, televizi, mobil a další.

Počítač je můj velký parťák.

Za prvé je toho velmi mnoho. Za druhé už i nějaké zdravotnictví se bez informačních technologií ani nedokáže představit funkce nějakých zařízení. Nedokázala by ani možná fungovat. Avšak některé věci, co už to v nemocnici a dalších podobných zdravotnických zařízení funguje. Třeba na principu informační technologie. Tyto technologie nám pomáhají také udržet život.

Dohodnete se lehce?

A nejen taky život. Informační technologie nás ovšem informují, jak by to mělo být. A pokud je něco špatně, tak nás na to vždy upozorní Podle mého názoru je to to velmi výhodné a kvalitní. Spolupráce lidí s technologií. Teď záleží samozřejmě ovšem, ale také na kvalitě. Pokud je něco řádně a kvalitně udělané, vždy se to vyplatí. A taky to potom lidem dobře poslouží. Jsou ale i případy, kdy bohužel nějaký výrobek je špatně udělaný. Ať je úplně jedno jestli to bylo úmyslně nebo omylem. Informační technologie prostě musí být správně nainstalované. Bez toho by to nešlo. Jen si to představte sami. Koupíte si nový mobil. A čekáte od něj dokonalé schopnosti. Takové schopnosti, které mobil slibuje. Používáním zjistíte, že půl informací ten telefon nemá. Takže je to chyba v informačních technologií. Myslím, že všichni by měly být ovšem informování včas.