Půjčovna dodávek

Pokud jste ještě nikdy nezažili stěhování do nového domu, či bytu, určitě byste se měli připravit na pořádnou práci, které Vám zabere celý den. Stěhování není žádná procházka rájem, ale ba naopak pěkná dřina. Všude hromada věcí, které není jak odvést, díky malému osobnímu automobilu. Právě pro Vás je tu firma https://www.maxidodavky.cz/, která Vám poskytne zapůjčení dodávky, pro ulehčení převozu věcí a nábytku.

Půjčovna dodávek

Firma nabízí velký výběr vozů, které si vyberete přesně podle vašich požadavků. Na webových stránkách stačí vyplnit jednoduchý rezervační formulář, do kterého dopíšete pár základních údajů. Jaký den budete dodávku potřebovat, kdy jí vrátíte a jaký vůz to přesně bude. Hned po vyplnění Vám vyjede předběžná cena za půjčení, takže budete vědět, na kolik Vás půjčení vozu zhruba vyjde. Samozřejmě jde rezervace provést také telefonicky, nebo přes email. Jak si dodávku zarezervujete, bude jen na Vás.

V ceně zapůjčení vozu je zabezpečení pomocí GPS, pojištění vozů, dálniční známka, parkování vašeho vozu v uzavřeném areálu. Velkou výhodou je také stěhovací technika, kterou lze zapůjčit pro usnadnění práce. Dodávky jsou určeny na mnoho činností, jako je přeprava lidí, převoz materiálu na stavbu nebo k zákazníkovi, či stěhování. Dodávky lze zapůjčit na dvou místech v Brně a to na ulici Lesná a Vídeňská. Firma poskytuje také individuální nabídku v případě, že si budete chtít zapůjčit dodávku dlouhodobě. To platí i pro ostatní vozy, čím déle budete chtít dodávku zapůjčit, tím méně Vás bude stát.

nákladní auta

Pokud se tedy stále rozhodujete, zda stěhování do nového domu zvládnete své pomocí, nenechte se zmást. Stěhovaní bez pořádné techniky, stojí za starou belu a zbytečně se nadřete. Radši vyzkoušejte půjčovnu dodávek Brno, která má dlouholetou tradici na trhu. Nejen, že si ušetříte práci, ale také čas, který byste strávili při stěhování s osobním autem.