Pro opravdu bílé zuby


Zubní ordinace už dávno neprovádí jen opravy zubů a zubní náhrady, ale zabývají e už poměrně dlouho i estetickou zubní medicínou. Do estetické zubní medicíny se dá zahrnout nejen nasazování zubních fazet, ale i bělení zubů. Jde o zákroky, pomocí kterých budete mít zuby opravdu krásné – a hlavně zářivě bílé. Právě dokonalá bílá barva je tím, co pacienti velice často hledají a chtějí od svých lékařů.

žena úsměv

Proč ne doma?
Protože móda zářivě bílých zubů je u nás už dlouho, stále více lidí po bílých zubech touží. Přírodní barva zubů je světle žlutá, takže drtivá většina lidí si nakonec zuby vybělí. Protože ne všichni mají svého zubního lékaře, který by jim zákrok provedl, kupují si domácí sady na bělení. Je jich několik druhů, a nejčastější jsou bělící zubní pasty, které ale nemají tak výrazný efekt. Místo nich se část lidí přeorientovala na používání bělících směsí, které se nanáší pomocí držáku přímo na zuby, kde se nechává směs působit po určitou dobu. Tato doba se nesmí překročit, protože účinná aktivní látka by mohla poškodit povrch zubu. To ale část uživatelů ignoruje, a tak si stejně nakonec zubaře najít musí, aby jim zuby spravil. Jenže bohužel poškozená zubní sklovina opravit nejde.

bělení zubů

Pokud vás zajímá bělení zubů v Praze https://clinicplus.cz/service/esteticka-stomatologie/ přímo na zubní klinice, obraťte se na nás. Jsme moderní zubní klinika, která provádí všechna vyšetření a samozřejmě i zákroky. Díky tomu můžete mít zuby nejen zdravé, ale i krásné. Pokud vás trápí jakýkoli problém se zuby, objednejte se k nám, protože zatím máme ještě stále pár míst volných. Navštivte kteroukoliv naši pobočku a nechte si zuby dát do pořádku. Cena bělení se pohybuje v rozmezí 5-7 tisíc Kč za jedno sezení a četnost návštěv vždy určí lékař na základě prohlídky. Nikdy se předem nedá říct, kolik bělicích kúr bude potřeba, takže tuto informaci se dozvíte vždy až na místě po konzultaci.