Soukromí pro Vaše děti

Chtěli byste dětem koupit nějakou hračku, která by se jim opravdu líbila a užily by si s ní dlouho? Někdy se zdá jako ideální nápad koupit stavebnici, kostičky nebo nějakou panenku pro holčičky, ovšem my bychom měli jeden opravdu speciální nápad – zkuste sehnat dětský stan s tunelem, díky kterému zabavíte nejen jedno dítě, ale i více.
Všechny děti milují nejrůznější prolézačky a místa, kam se schovají a budou tam mít domeček, hernu. Tunel je skvělá možnost, jak spojit zábavu s dobrým pohybem, tak neváhejte a vybírejte praktický dárek, ať už je k narozeninám, za vysvědčení, nebo jen tak pro radost.teepee stan

Na zahradu i do dětského pokoje

Ať už chcete stan domů, na zahradu nebo třeba k babičce, určitě dopřejete dětem jisté soukromí, které tolik potřebují. Praktické je, že přístup dovnitř je skrze dlouhý tunel, takže si užijí dobrodružství při plazení a také se dá stan otevřít z boku, a mají tak únikový východ i z hlavního prostoru. Vše je vyrobeno z prodyšného materiálu, takže jsou děti během hraní v bezpečí. Pokud nemáte boxy na hračky, určitě je možno stan v době, kdy si v něm děti nehrají, využít jako úložný prostor na hračky. Pokud byste ovšem raději stan v době používání neměli v prostoru, můžete ho jednoduše složit do skříně a vytáhnout zase až bude zapotřebí.cirkusový stan
Zkuste jim dopřát dobrodružství, které děti zkrátka potřebují a jde to tak snadno. Stačí si z pohodlí domova vybrat krásný barevný stan i s nejrůznějšími potisky, který se bude hodit do jakéhokoli prostoru, bude snadno přenosný a děti si ho zvládnou pod dohledem dospělé osoby postavit i samy.
Kromě toho si v našem obchodě můžete vybrat mnoho dalších věcí, nejrůznější hračky, ale také například super dětská křesílka, která si najdou místo v každém pokojíčku. Vybírejte vše pro své malé i větší děti a rozzařte jejich očka štěstím.