Slavnosti Ostravaru rozzářily opět Ostravu!

Letos na jaře proběhl již 18. ročník Slavností pivovaru Ostravar, který se konal 22. a 23. 06. 2018. Každým rokem tato událost trvá dva dny a přivítá nespočetně mnoho fanoušků pivovaru Ostravar . V letošním roce slavil již 121 let od jeho založení. Návštěvníci, kteří si předem rezervovali exkurzi pivovarem, měli možnost své obzory zase o něco rozšířit a poznat tak výrobu českého piva, které se rozhodně může pyšnit kvalitou. V tyto dny bývá navíc účastníkům dovoleno navštívit ta místa, na které se za normálních okolností nikdy nedostaneme.
pivní pípa.jpg
Samozřejmě nemusíte obdivovat pouze varny a sklad piva, ale také je možnost podívat se na kvašení piva, anebo navštívit výrobní linku, která je v té nejposlednější fázi celého výrobního procesu. Zde se tedy naplňují láhve pivem, dávají se na něj etikety a zkouší se jakost. Při poslední zastávce exkurze si každý účastník může načepovat 300 ml nefiltrované 11 a společně s ostatními může odejít oslavovat příchod léta a to díky skvělé hudbě, která zpříjemňuje opravdu teplé počasí. Věřte, že pivo Ostravar bude váš věrný společník, který vám i příští rok určitě pomůže uhasit žízeň.
V letošním roce se začalo slavit již v pátek a venkovní prostory kolem pivovaru Ostravar navštívily velké hvězdy, jako je například Horkýže Slíže, Tomáš Klus, Paulie Grand a mnohé další. Pokud patříte mezi ty, kteří letos slavnosti navštívili, pak určitě ničeho nelitujete.
V minulém roce pro změnu slavnosti navštívily kapely jako je The Paranoid nebo Zakázaný ovoce.
Všichni si atmosféru maximálně užívali a nasávali potřebnou energii nejen hudbou a pivem, ale také klobáskami, bramboráky nebo sladkými trhancemi.
kruhový objezd.jpg
Každý z návštěvníků odcházel domů s úsměvem a alespoň pěknými vzpomínkami na skvěle prožité dny.
Pokud byste se i vy někdy rádi vydali na Slavnosti pivovaru Ostravar, pak byste už teď měli být v pozoru a sledovat pozorně facebookové stránky, kde se dozvíte mnoho informací, které se budou týkat i příštího ročníku. Určitě neváhejte a příští rok tyto slavnosti navštivte.