Půjčovna dodávek Praha 5 má dostatek užitkových vozů na výběr

Pokud se neživíme stěhováním nebo nějakým jiným převozem, tak se nám nevyplatí si kupovat užitkový vůz, jen proto, abychom ho měli doma pro případ, co kdyby se náhodou hodil. Lepší je se obrátit na spolehlivou firmu a dodávku si jednoduše zapůjčit. Postačí jen vědět, jak velkou plochu budeme potřebovat a podle toho vybrat typ auta. Možná se v tom tak dalece nevyznáme, ale zaměstnanci firmy nám rádi poradí a pomohou s výběrem.
červený mercedes.jpg

Máme vybráno

Pokud se nám podařilo najít vhodné vozidlo, tak jen zbývá projít nějaké důležité formality. Důležité je mít dva doklady, kterými se prokážeme a také bude nutností složená kauce a sepsaná smlouva. Půjčovna dodávek Praha 5 nám vychází maximálně vstříc, podle našich možností a tak s námi probere postupně možnosti nejen zapůjčení, ale také co dělat, kdyby se stala nehoda, jak vrátit auto nebo na co si dát pozor. Podle dohody si můžeme ještě zapůjčit rudl na převoz objemnějších věcí a také navigační systém. Dále můžeme využít i dalších nabídek. Důležité je si s pracovníkem firmy prohlédnout důkladně vozidlo, případně si ho nafotit, pro případ, kdyby nastal nějaký problém. Případné poškození je dobré zaznamenat do smlouvy nebo do protokolu o předání vozidla. Výhodou je, že se nemusíme starat o technický stav vozidla, který by měl být naprosto v pořádku, ani o pojištění nebo dálniční známku, to vše je v ceně půjčovného, včetně denní limitu najetých kilometrů.
dodávka u čerpací stanice.jpg

Informace jsou k nezaplacení

Je sice pravdou, že jsme se vydali za účelem si zapůjčit nějaký užitkový vůz, který nás bezpečně doveze na místo určení a zpět, ale nyní jsme ještě o kousek chytřejší, když jsme vlastně zjistili, že firma nám může pomoci s expresním dodáním zásilky, se stěhováním, vyklízením domu například po příbuzných, s případnou likvidací odpadu a dalšími poměrně praktickými věcmi. Nikdy totiž nevíme, kdy se takové služby mohou hodit.