Jak „zařídit“, abyste nezhubnuli!

Určitě jste už zaslechli někdy svou kolegyni v zaměstnání, která je jaksi „širší“ než delší, kterak si stále stěžuje a naříká, že chce hubnout, ALE ….

Její výmluvy a výmluvy ostatních, kteří mají slabou vůli ke shazování nadbytečných kilogramů už zajisté znáte.

Mezi nejčastější výmluvy při hubnutí https://www.bmikalkulacka.cz/zmapovali-jsme-nejcastejsi-a-nejznamejsi-vymluvy-pri-hubnuti se objevujícími je výmluva: NEMÁM ČAS!

cvičební pomůcky

Touto větičkou se ohání většina z nás, i nehubnoucích. Přiložme si ale ruku na srdce. Co znamená větička – nemám čas? Přeloženo to znamená, že také třeba nechci mít čas, protože bych musel (a) začít dělat to, co se mi právě nechce nebo bych se musela věnovat problému, který neustále a pořád odkládám, jako například – hubnutí. Protože kdesi vzadu v hlavě máme uložené, že když se do hubnutí pustím, bude to DŘINA! A spousta omezování, možná po mě budou chtít, abych běhala?!?

Třeba budu mít hlad! A TAK SMĚLE HLÁSÁM DO SVĚTA – JÁ BYCH TAK RÁDA HUBNULA, ALE NEMÁM ČAS!

Vy se zeptáte kolegyně – a na c o nemáš čas? V cuku letu přilétne odpověď – na vaření, na přípravu dietních jídel, na cvičení a sportování. Ale vy jí můžete briskně odpovědět, že s ketogenní dietou není potřeba extrémně nakupovat a vařit a dokonce se při ní nemusí ani cvičit!

fitness činky

Když tohle nezabere, pak následuje zpravidla další velmi často používaná výmluva: ZAČNU ZÍTRA! V tomto sousloví můžete cítit slabost, není v něm vůbec žádná síla. Člověk jen odsouvá svou zodpovědnost za své rozhodnutí. A vy víte, že když si sami řeknete – začnu zítra nebo kdokoliv jiný, je to prostě jen slabý odvárek rozhodnutí.

A úplně „nejlepší“ výmluva je – MUSÍM SE ODMĚNIT! A šup – už se hubnoucí láduje sladkostmi „za odměnu“. Tak takto skutečně nikdy nezhubnete. Hubnutí je o nastavení vaší mysli a o rozhodnutí. A o tom, vybrat si správný dietní program, jako například keto dietu.