Jak se k sobě hodíte jako partneři


Když se dva lidé, muž a žena, seznamují v rámci navazujícího partnerského vztahu, probíhá to u každého páru jinak. Neexistuje žádná šablona, podle níž se řídit, abychom docílili co nejlepších výsledků harmonického a pohodového vztahu, přesto tu jeden společný prvek v tomto směru existuje – nouze. Jistě znáte ono prastaré přísloví: „V nouzi poznáš přítele“ a ve vzájemném partnerském vztahu to platí dvojnásob. Milovníci starších českých komedií možná zavzpomínají na film „Ten svetr si nesvlíkej“. Je z roku 1980 a Petr Nárožný tu tráví jistý čas pobytem v lázních pohybového ústrojí. Bydlí na pokoji s Jiřím Krampolem a ten je vyhlášený sukničkář, díky čemuž jsou také do děje zataženy vtipné komediální zápletky. Tímto jsme jen chtěli naznačit, že právě lázně jsou ideální seznamovací prostor, protože se tu lidé mohou předvést z té lepší stránky – nemají tu žádné starosti a vše se tu zdá jednoduché a bezproblémové.

dva milenci

A to je právě to matoucí – lidé by se ve vztahu měli poznat hlavně v situacích nouzových, kritických či problematických, teprve tehdy vypluje na povrch pravý charakter. Jedním z příkladů takovéto situace je ztráta mužské erekce a nechuť na sex. Ta velmi důkladně prověří duševní schopnosti nejen muže samotného, ale především jeho partnerky – zda je pro něj oporou, zda mu pomůže situaci řešit, zda je dostatečně trpělivá, vstřícná a empatická.

nevěsta a ženich

Máte-li štěstí na takovouto ženu či dívku, bude i pravděpodobnější, že vám rozmluví váš prvotní nápad a otázku, kde koupit Viagru https://www.erectmax.cz/blog/kde-koupit-viagru/, a nasměruje vás spíše na rostlinnou říši, například ke Kotvičníku nebo k Ženšenu, a zároveň se postará, abyste věnovali více pozornosti zdravé výživě bez alkoholu a cigaret, bez bílého cukru a bílé mouky, a abyste se cíleně vyhýbali stresu, protože ten bývá jednou z hlavních příčin vašich (nejen) sexuálních obtíží.