S dětmi do kina

Co si představíte pod pojmem zábava s dětmi? Sjíždění tobogánů, hry na průlezkách, nebo návštěvu ZOO? Tohle všechno děti jistě milují, ale nezapomeňte, že děti moderní společnosti jsou také malí diváci. Stejně jako si do kina rádi zajdeme my dospělí, ocení to i děti, které se těší na novou pohádku. Co právě teď mohou v kině vidět?

krabice popcornu

Mimoni 2: Padouch přichází

Kdo by neznal mimoně? Tyhle malé žluté potvůrky si získaly srdce diváků všech věkových kategorií už ve filmové sérii Já padouch. Když se pak na svět dostal první film o nich, sklidil zasloužený úspěch, a mnozí si jej pouštějí ještě dnes. A právě teď se v kinech po celé zemi promítá druhý film o mimoních. Můžete se podívat, jak se roztomilí a blázniví posluhovači padouchů seznámili s nejpopulárnějším padouchem dětského světa. Na konci prvního filmu jste mohli vidět, jak se  na scéně objevil malý Gru, a získal si jejich oddanost. Nyní se dozvíte, jak to všechno začalo, a jak si vzájemně změnili životy. Tak šup šup rodiče, tetičky, strýčkové, babičky a dědečkové. Kupte lístky a vylepšete dětem prázdniny o mimoňský zážitek.

figurka mimoně

Thor: Láska jako hrom

Marvel skutečně umí zaujmout široké publikum, a tak není divu, že mezi jeho diváky patří jak děti, tak i dospělí. Oblíbený hrdina z Avengerů Thor se ve filmu objeví jako hlavní postava, a opět bude bojovat proti mocnému nepříteli, který si usmyslel zničit všechny bohy. Pomáhat mu bude Valkýra, Korg, ale také jeho krásná, a stejně silná ex-přítelkyně.

Jurský svět: Nadvláda

Mezi milovníky Jurského světa můžeme bez potíží řadit i děti, jelikož právě ty dokáží použít fantazii natolik, aby nadšeně tleskaly nad oživlými dinosaury, a také hrdinům, kteří se snaží vyváznout živí. Zde už však nepůjde pouze o areál, v němž začali dinosauři řádit, ale o svět, který je jimi přesycen. Dinosauři se totiž začali nekontrolovatelně množit, a obývat náš ekosystém, jako jakákoliv jiná zvířata. Rozdílem je snad jen to, že takového mazlíčka byste domů zřejmě nechtěli. Film plný akce a dobrodružství je vhodný pro všechny dospělé, ale i pro odvážné děti.