Nebojte se společnosti, když jedete na vodu

Pojďme se zaměřit na společnost, která není spjatá se společenskými akcemi, jako jsou plesy, oslavy, výročí a tak dále, ale na společnost přátel, kteří vám jsou nejbližší nebo je máte vidět poprvé. Respektive bych se ráda zaměřila na společnost lidí, se kterými jezdíte nebo jste jezdili na vodu. Já na vodu jela tento rok poprvé, a tak se chci s vámi podělit o to, jaké to bylo, aby i ti, co také pojedou poprvé věděli, do čeho jdou. Protože z raftů může mít kde kdo strach, jelikož třeba nikdy nepádloval.

společnost

Co je nejdůležitější, tak sbalit si všechny potřebné věci. Musíte počítat s tím, že může být hezky, ale může i pršet. Takže nějaké pláštěnky, nepromokavé bundy, zároveň kraťasy, tílko, tepláky. A to nejdůležitější: plavky. Nezapomeňte na spacák a veškerou kosmetiku. Pak nás čekala cesta směr kemp, takže jsme se museli roztřídit do aut a pro někoho, kdo nikoho moc nezná, to bylo náročné. Není se čeho bát, aspoň se s těmi lidmi více a lépe poznáte, přece jen cesta není krátká. Po příjezdu je čas na rozdělování chatek. Opět máte strach, protože nevíte, koho dostanete. My jsme to měli naštěstí dobré, jelikož jsme dostali chatu s těmi, které jsme nově poznali. No a pak máte obavy, s kým třeba budete na raftu. Většinou to nikdo neřeší a jak si sednete, tak tak jedete.

společnost

Takže, pokud se bojíte společnosti cizích lidí, které jste nikdy neviděli a máte s nimi strávit nějaký čas a v celé skupině je třeba jen jeden člověk, kterého znáte, tak nemějte obavy. Voda lidi sbližuje, takže zahoďte veškeré starosti stranou a naplno si to užijte, protože nikdy nevíte, zda pojedete příští rok znovu nebo nikoliv. Zároveň zjistíte, že se na vodě pije, ať už u ohně po sjetí řeky nebo rovnou na vodě. To vás taky může sblížit, ale nepřehánějte to, jelikož se může cokoliv a kdykoliv stát.

Už jste někdy byli na vodě? Pokud ano, kde nejraději sjíždíte řeku?