Ruční řemeslo

Když se můj bratr rozhodoval, na kterou půjde školu, tak vůbec nevěděl, jakou si vybrat. Můj bratr si vůbec nevěděla rady a netušil, co pro něj bude to pravé a aby tu školu hlavně zvládl. Taky nevěděl, na jakou školu by měl jít, že prý tam nebude mít žádné kamarády. A tak jsi řekl, že půjde na tu školu, kam půjde jeho nejlepší kamarád. Jeho nejlepší kamarád šel ovšem ale na zdravotní školu. A můj bratr zdrávku vůbec nechtěl. Abych pravdu řekla, tak se bratr se nechtěl učit vůbec. Můj bratr neměl učení vůbec rád. A taky mu to ani vůbec nešlo. A tak si mi bratr řekl, že se na to vykašle. Že na žádnou zdravotní školu nepůjde, protože bych ho to ani nebavilo. A tak můj bratr řekl, že půjde na nějaký učební obor. A když to tak vezmu, tak učební obory jsou velmi oblíbené, protože ruční řemesla jsou velmi dobře placená a hodnocená. A můj bratr šel na instalatéra.

Práce je to náročná.

Já si myslím, že instalatér je opravdu pěkné zaměstnání. A je taky výhodné v tom, že nikdy nevyjde z módy, protože instalatéři budou potřební vždycky. A taky instalatéři https://www.kanalizace-instalateri.cz/instalater-praha vám vždycky pomůžou, pokud je nejvíce potřebujeme. A abych byla upřímná, tak si vydělají opravdu hodně peněz. Protože můj bratr už má dva roky po škole a musím přiznat, že má opravdu pěkně nabitý kalendář. Můj bratr právě má stále práce až moc, že musí taky odmítat některé nabídky. Takže abych byla upřímná, instalatéři se mají opravdu skvěle.

Práce doma bude vždycky.

Myslím si, že instalatéři se nikdy nebudou nudit a taky nebudu mít nikdy nouzi o práci. Například můj bratr taky dělal službu mě, když mi nefungovalo umyvadlo a toaleta. Musím říct, že za hodinu měl bratr všechno hotové a pak všechno opravdu skvělé fungoval, jak má. Jsem taky ráda, že v rodině máme dalšího muže, který umí nějaké řemeslo. Doma máme tak už zedníka a taky malíře pokojů a věřte nebo ne, dohromady by skvěle postavili barák.