Materiál, který rozhodně nezklame

Výrobci termoprádla nabízí všem uživatelům širokou nabídku různého oblečení a to jak na běžné nošení, turistiku nebo jiný sport. V podstatě výhodou tohoto prádla je ta nejdůležitější vlastnost a to je, že se dokáže přizpůsobit tělu v jakémkoliv počasí a i v teplotách. Funguje na zcela jednoduchém principu, že umí odvést pot od těla. Většinou do další vrstvy oděvu, nebo rovnou jej odpařovat do vzduchu. Díky této vlastnosti je termoprádlo craft https://www.c-store.cz/craft/eshop/59-1-TERMOPRADLO-1-VRSTVA ideálním oblečením pro jakýkoliv sport. Jen je třeba vybrat vhodné prádlo pro danou aktivitu. Poté můžeme zvolit skutečně to nejlepší, v čem se budeme cítit dobře.

termoprádlo

Funkční materiál zkrátka vévodí

Jedním z nejpoužívanějších materiálů k výrobě termoprádla je polypropylen. Také se můžeme, setkat s vlnou merino, která velmi dobře odvádí pot a přitom dýchá. Další je na trhu oblíbené bambusové vlákno. Bambus sám o sobě je pevný materiál, trvanlivý a jen tak snadno se neprotrhne. Můžeme se přirozeně setkat i s dalšími materiály.

Vlastnosti funkčního oblečení:

  • Materiál je odolný vůči bakteriím a také plísním.
  • Nosí se pěkně přilehlé na pokožku a tím správně funguje. S pokožkou si skvěle rozumí, tudíž nepůsobí nepříjemně.
  • Dá se složit tak, že nezabere skoro žádné místo. Potom je takové oblečení vhodné i na cestování, kdy zavazadla tolik neváží, a my si vezeme na cesty vše, co potřebujeme.
  • Je hypoalergenní a tudíž ho mohou nosit všechny osoby i malé děti.
  • Udržuje stálou teplotu pokožky, což se vyplatí při jakémkoliv sportu.
  • Je příjemné i na omak, dobře se pere a rychle usychá.

venkovní sport

Funkční prádlo se nikdy neztratí

V podstatě se dá nosit všude, jen to chce vybrat tu správnou kombinaci, podle toho jakému sportu se budeme věnovat. Je jedno, zda to bude v tělocvičně, fitness centru nebo budeme zrovna sportovat venku. Poradí si s každou teplotou i aktivitou, pokud ovšem budeme správně oblečeni. Rozhodně není vhodné kombinovat běžné a nefunkční prádlo s termoprádlem, potom bohužel nebude účinek takový, jak má být a vlastně tím všechny pozitivní vlastnosti zcela utlumíme.