I v mrazech se držte módních trendů

Že nelze skloubit teplo a styl? Nesmysl! Přinášíme vám shrnutí toho, co vám nesmí přes zimu v šatníku chybět.
vánoční osvětlení

Zdánlivě jednoduchý nákup kabátu

Myslíte si, že koupit si kabát, není žádná věda? Ba naopak! Od tohoto nákupu se budou odvíjet v budoucnu všechny další. Barva, materiál i střih, to jsou věci, na kterých si dejte při výběru pozor. Nejlepší je volit kabát neutrální barvy, ke které bude jednoduché kombinovat doplňky. To znamená, že už při výběru kabátu, se zamýšlejte nad tím, jaké vlastníte doma šály, šátky a čepice. Případně popřemýšlejte, jaké byste ke zvolenému kabátu mohli obléct. Nejlepší volbou bude černý, bílý, hnědý nebo červený.

Čepice, šály a rukavice

V obchodech najdeme nepřeberné množství čepic, kulichů, ale třeba i baretů. Volte dobře kombinovatelné barvy, proto se vyvarujte nákupu jakýkoliv křiklavých kousků. Elegantnější variantou jsou chlupaté čelenky, které jsou dnes snadno dostupné. Krásně vypadají k rozpuštěným vlasům, které jemně nakulmujete.
Nezapomínejte na to, že pokud vám bude foukat na krk, i sebehezčí kabát časem vyměníte. Ale i kabát s límcem, který vám krk neobepíná, se dá doplnit teplou šálou. Nejmodernější šály se snadno zamění za deky – ano, takové rozměry se dnes vyrábí. V teplejších dnes šálu vyměňte za šátek. Další vychytávkou jsou nákrčníky, které elegantně simulují rolák.
A nezapomínejte na své ruce. Lepší, než je schovávat v kapsách kabátu, je pořídit si rukavice. Na výběr máte od kožených k bavlněným. Záleží jen na vás, zda budete kombinovat rukavice do barev čepice, šály nebo kabátu. Nikdy vás ale nezklamou černé kožené rukavice, které dotáhnou každý outfit k dokonalosti.
žena se sněhem

Holínky do města – proč ne?

V posledních letech jste jistě zaznamenala ženy, které se radují z deštivého počasí. Ano, holínky se staly módním trendem. Najdete je v každé specializované prodejně obuvi a budete žasnout, z kolika nádherných typů se dá vybrat. Upřednostňujete kotníkové, nebo vysoké? Pokud ovšem holínkám nefandíte, v nabídce jsou stále klasické kožené kozačky. Černé vysoké kozačky na podpatku dokonale doladí každý outfit.

Zastánci sportovního stylu nezoufejte

Pokud jste typ, který spíše než kabáty, klobouky a šály, upřednostňuje bundy a funkční materiály, nezoufejte. Těch se dá v dnešní době na trhu sehnat minimálně stejné množství, ne-li více. Výše zmíněné čelenky a nákrčníky jsou převzaty ze sportovního oblečení. Zmíněné kousky vyrábí všechny sportovní značky z vysoce funkčních materiálů. Nákrčníky se dají použít i jako kukly, šátky a čepice pod helmu. To znamená, že zakoupené věci můžete využít jak na svahu, tak ve městě.