Vezměte si badminton na dovolenou

Kempování s karavanem – plánujete vydat se někam s obytným karavanem? Má to své výhody, zejména co se týče soukromí a příjemného prostředí, které můžete měnit podle nálady a potřeby. Můžete to zkusit třeba v kempech na úpatí Vysokých Tater, jsou tu poměrně prostorné louky, kde si badminton zahrajete v podstatě bez omezení, a ještě s krásným výhledem na horské štíty. Za slunečného počasí je pobyt na takovém místě skvělou relaxací a badminton k tomu může vydatně přispět.

badmintonové rakety

Vodácké výpravy – vodáci ocení výhody badmintonu například na travnatých loukách, které se vyskytují v blízkosti některých říčních toků. Kupříkladu pokud budete splouvat Berounku, budete mít řadu příležitostí hrát badminton v krásných romantických zákoutích, např. v kempu u Dolanského mostu v Chrástu u plzně, pod jezem u Podkrašovského mlýna anebo na louce pod obcí Čivice, v sousedství jezu u Žíkovského mlýna.

plastový badmintonový košíček

Pobyt na horách – což takhle si pronajmout si na celý týden nebo čtrnáct dnů v létě horskou dřevěnici? Když se dohodnete s přáteli, anebo jste-li v kontaktu s více rodinami s malými dětmi, mohl by vám tento způsob trávení volného času vyhovovat. Na horách je úžasný ionizovaný vzduch, spousta příznivého UV záření pro tvorbu vitamínu D, krásná krajina pro turistiku a s velkou pravděpodobností se tu najde i terén, vhodný pro badminton. Ten si ostatně zahrajete i na pěší túře, klidně si sbalte do batohu badmintonové rakety https://www.sportoaza.cz/badmintonove-rakety/ a míčky, neboť nejsou těžké a mohou přijít vhod třeba na hřebenové cestě – pro zpestření celodenního výletu.

Dětské tábory – děti užijí badminton i na táboře, tento sport se tu provozuje již mnoho let, protože je naprosto bezpečný a dovede zabavit v době, kdy není zrovna připraven nějaký jiný poutavý program. Může se navíc hrát i v době, která není zrovna ideální na koupání, slunce je pod mrakem a je poměrně chladno.