Nebuďte v zimě líní

Říkáte si, co lidé na tom lyžování vidí? Vždyť je to pořád dokola, vyvézt se nahoru vlekem nebo lanovkou a sjet zase dolů a tak pořád dokolečka. Každý víkend na stejné sjezdovce, pokud nebydlíte někde v srdci hor a nemáte na výběr z více sjezdovek. No pokud by lyžování probíhalo celou zimu jen takto, tak by to skutečně velká zábava nebyla. Jenže lyžování může vypadat úplně jinak.

lanovka

Jste milovníkem lyžování, ale nechcete jen o víkendu zajet na nebližší sjezdovku, na které už znáte každou muldu, každý hrbol a nic vás na ní nemůže překvapit? To je čas vyrazit minimálně na celý týden na zimní dovolenou do lyžařského střediska, které nabízí několik sjezdovek, ale hlavně i veškeré zázemí, které se bude po náročném dni na svahu hodit, takže bazén nebo alespoň vířivka, případně šikovný masér. A nějaký noční bar se také může hodit.

lyžování

Že nevíte, kam byste si tak vyrazili? A co zkusit Ski areál Dolní Morava skibukovka.cz? Že jste o něm ještě neslyšeli? No to ale vůbec neznamená, že je to nějaký zapadlý areál, kde lišky dávají dobrou noc. Právě naopak. Jedná se o moderní rozvíjející se areál, který nabídne vše, co je spojeno s lyžováním. Servis lyží, půjčovna lyží i snowboardů, ale také lyžařskou školu jak pro vás, tak pro vaše děti, které na dovolenou samozřejmě můžete a měli byste vzít s sebou.

Lyžařské areály najdete po celé republice, ale proč jezdit do těch nejznámějších, kde je potom pod lanovkou hlava na hlava a vy polovinu času strávíte čekáním ve frontě? Zkuste nějaký z nových moderních areálů a rozhodně budete překvapeni. Trávit v zimě volný čas venku, v přírodě, na čerstvém vzduchu, to je ideální způsob, jak posilovat organismus a odolat sezónní chřipce či nachlazení. Takže pokud máte rádi lyžování anebo budete jen chodit pěšky, nebuďte doma, ale vyrazte na týden zimní dovolené do hor.