Který je nejlepší video downloader?

Není pochyb o tom, že internet se stal prakticky nezbytnou součástí života mnoha lidí. A není divu, poskytuje nám prakticky vše, na co si pomyslíme. Tou hlavní věcí je však zábava. I z tohoto důvodu zde najdeme řadu videí na nejrůznější témata. Přeci jen, jejich sledování patří k zálibám mnoha lidí.

Faktem však je, že každé video, bez ohledu na to, na jaké webové stránce je uveřejněno, může být prakticky kdykoliv smazáno, ať už autorem nebo webem samotným pro porušení jeho podmínek. Pokud jej tedy sledujeme častěji, je určitě vhodné si jej stáhnout. Díky tomu si jej navíc budeme moci pouštět kdykoliv, i ve chvíli, kdy nebudeme mít k dispozici připojení k internetu.

youtube2

To vše zní dobře, otázkou je, jak to provést. Jistě, na síti můžeme najít spoustu programů na stahování videí, ovšem jen několik z nich je skutečně kvalitních. Jak tedy poznat, který video downloader je pro nás nejlepší použít?

V první řadě bychom se měli rozhodnout, jestli budeme chtít klasický stahovací program, nebo ten online. V tom prvním případě sice riskujeme, že si spolu s ním stáhneme i virus, na druhou stranu obvykle nabízí mnohem více možností, především co se týká formátu a kvality vybraného souboru. Záleží tedy na tom, zda s ním budeme dále pracovat, nebo zda jej budeme pouze sledovat. Také je důležité si uvědomit, kolik videí vlastně budeme stahovat.

Dále je nutné, aby daný program byl schopen stáhnout video z dané stránky, ať už se jedná o YouTube, Facebook, TikTok, Vimeo, nebo mnoho dalších. Snad žádný program není schopen stáhnout jakékoliv video z jakékoliv stránky. Proto je nutné vědět, který z nich to umí.

youtube1

V neposlední řadě je pak potřeba vědět, zda je daný program dostatečně spolehlivý, a zda bude skutečně fungovat tak, jak má. To bohužel obvykle zjistíme až při jeho použití, i když je možné řídit se i hodnocením předchozích uživatelů. Jen tak budeme skutečně spokojeni s výsledkem.